Jak pomáhat?

Spolek GreenBus přijel dělat kraj na Úštětsku a Litoměřicku trochu víc přátelský, přívětivější, hezčí a aktivnější. Spolek organizuje aktivity pro mládež, brigády a nízkoprahový klub GreenWay. GreenBus přijíždí se svými zelenými projekty, nápady a akcemi pro všecky obyvatele Úštětska.

Pomáhat můžete i Vy, zkuste třeba některé z níže uvedených možností.

Máme transparentní účet

Tak jako naše pomocné ruce jsou otevřené každému, kdo je opravdu potřebuje, tak i tok finančních prostředků našeho spolku je otevřen všem k nahlédnutí prostřednictvím níže uvedeného odkazu. Děkujeme, že nám přispíváte.

Líbí se Vám náš spolek? Pošlete nám symbolickou stokorunu na náš účet jako dar na aktivity a život spolku. Stačí si načíst vyobrazený QR kód. Moc děkujeme.

Obchod solidarity

Toto jsou věci, které aktuálně potřebujeme k naší dobrovolné činnosti. Zakoupením vyobrazeného zboží, finančně podpoříte, nejen náš projekt, ale po vykonané práci s tímto nářadím, vykouzlíte nejeden úsměv na rtu, našich spoluobčanů. Moc děkujeme.

Nákup v oblíbeném eshopu

Nákupem zboží v oblíbeném eshopu přispějete našemu spolku Green Bus z.s. a přitom nezaplatíte ani korunu navíc. Je to velmi jednoduché… níže si vyberte svůj oblíbený obchod, klikněte na něj a nakupujte jako obvykle (celý proces nákupu je úplně stejný, včetně cen) ››

Více informací o této aplikaci získáte na partnerském webu www.givt.cz.

Pomoc partnerů

Líbí se Vám naše webové stránky? Jejich tvorbu realizoval wedesigner Bc. Martin Vrbeník (www.epartak.cz). Po vzájemné dohodě s tímto partnerem, nabízíme možnost propagace vaší firmy na našem webu. V případě využití služeb výše uvedené firmy zároveň přispějete naší organizaci finanční částkou ve výši 5 -15% z celkové ceny realizovaného projektu. Například:

Ještě si nejste jisti svoji investicí. Podívejte se na některé realizace Eparťáka. Říká se, že: “Firma, která není vidět na internetu, jako kdyby nebyla” a v době různých pandemií, toto tvrzení platí dvojnásobně.

Nyní už stačí vyplnit níže uvedený formulář. Děkujeme Vám za vstřícnost 🙂

Vybraná hodnota: 10000